Get2getherSE 2v2

Group A

Matches Maps Frags
Pos Team Pld Won Lost Won Lost For Against Diff Points
1 AeronautS 3 3 0 4 0 599 134 +465 6
2 ANUS 3 2 1 2 2 476 372 +104 4
3 Fraggers United 3 1 2 0 4 316 435 -119 2
4 speedlame 3 0 3 0 0 0 450 -450 0

Match List

Team1 Score Team2
Round 1 (deadline 26th January)
AeronautS 2 vs 0 Fraggers United
ANUS WO vs x speedlame
Round 2 (deadline 2nd February)
AeronautS WO vs x speedlame
ANUS 2 vs 0 Fraggers United
Round 3 (deadline 9th February)
AeronautS 2 vs 0 ANUS
speedlame x vs WO Fraggers United

Group B

Matches Maps Frags
Pos Team Pld Won Lost Won Lost For Against Diff Points
1 The Terminator Predators 3 3 0 6 0 720 257 +463 6
2 Grekens Tappra Grappar 3 2 1 4 2 468 366 +102 4
3 Team Jägarna 3 1 2 2 4 444 475 -31 2
4 Sichovi Striltsi 3 0 3 0 6 192 726 -534 0

Match List

Team1 Score Team2
Round 1 (deadline 26th January)
The Terminator Predators 2 vs 0 Sichovi Striltsi
Grekens Tappra Grappar 2 vs 0 Team Jägarna
Round 2 (deadline 2nd February)
The Terminator Predators 2 vs 0 Team Jägarna
Grekens Tappra Grappar 2 vs 0 Sichovi Striltsi
Round 3 (deadline 9th February)
The Terminator Predators 2 vs 0 Grekens Tappra Grappar
Team Jägarna 2 vs 0 Sichovi Striltsi

Group C

Matches Maps Frags
Pos Team Pld Won Lost Won Lost For Against Diff Points
1 Bear Beer Balalaika 3 3 0 5 0 725 276 +449 6
2 AGEMAND 3 2 1 4 3 585 572 +13 4
3 Paska Sauna 3 1 2 0 5 443 525 -82 2
4 Rebellion Of Thunder Europe 3 0 3 1 2 189 569 -380 1

Match List

Team1 Score Team2
Round 1 (deadline 26th January)
Bear Beer Balalaika 3 vs 0 Paska Sauna
AGEMAND 2 vs 1 Rebellion Of Thunder Europe
Round 2 (deadline 2nd February)
Bear Beer Balalaika WO vs x Rebellion Of Thunder Europe
AGEMAND 2 vs 0 Paska Sauna
Round 3 (deadline 9th February)
Bear Beer Balalaika 2 vs 0 AGEMAND
Rebellion Of Thunder Europe x vs WO Paska Sauna

Group D

Matches Maps Frags
Pos Team Pld Won Lost Won Lost For Against Diff Points
1 Team Akevitt 3 2 1 2 0 389 116 +273 4
2 Rune 3 2 1 2 0 334 103 +231 4
3 Team Big Dicky 3 1 2 0 4 369 423 -54 2
4 BLER 3 0 3 0 0 0 450 -450 0

Match List

Team1 Score Team2
Round 1 (deadline 26th January)
Rune WO vs x BLER
Team Akevitt 2 vs 0 Team Big Dicky
Round 2 (deadline 2nd February)
Rune 2 vs 0 Team Big Dicky
Team Akevitt WO vs x BLER
Round 3 (deadline 9th February)
Rune ? vs ? Team Akevitt
Team Big Dicky WO vs x BLER
AeronautS
3
Rune
1
3B
3
GTG
1
TTP
3
AGEMAND
0
Team Akevitt
ANUS
AeronautS
3B
TTP
N/A
/
N/A
/
N/A
/
N/A
/
N/A
/
Fraggers United
WO
BLER
x
Paska Sauna
3
Sichovi Striltsi
1
Team Jägarna
WO
ROT Europe
x
Team Big Dicky
WO
speedlame
x
Fraggers United
3
Paska Sauna
2
Team Jägarna
1
Team Big Dicky
3
Fraggers United
0
Team Big Dicky
3
Paska Sauna
Team Jägarna

Group A

Matches Maps Frags
Pos Team Pld Won Lost Won Lost For Against Diff Points
1 Helcaraxe 3 3 0 6 0 511 175 +336 6
2 Whatever 3 2 1 5 3 494 379 +115 4
3 NextGen 3 1 2 3 5 442 568 -126 2.5
4 Finger Breakers 3 0 3 0 6 224 549 -325 0

Match List

Team1 Score Team2
Round 1 (deadline 26th January)
Helcaraxe 2 vs 0 Finger Breakers
Whatever 3 vs 1 NextGen
Round 2 (deadline 2nd February)
Helcaraxe 2 vs 0 NextGen
Whatever 2 vs 0 Finger Breakers
Round 3 (deadline 9th February)
Helcaraxe 2 vs 0 Whatever
NextGen 2 vs 0 Finger Breakers

Group B

Matches Maps Frags
Pos Team Pld Won Lost Won Lost For Against Diff Points
1 Team English 3 3 0 2 0 478 98 +380 6
2 Roflexers 3 2 1 0 2 398 178 +220 4
3 Death Knights 3 1 2 0 0 150 300 -150 2
4 The horrible snails 3 0 3 0 0 0 450 -450 0

Match List

Team1 Score Team2
Round 1 (deadline 26th January)
Team English WO vs x The horrible snails
Roflexers WO vs x Death Knights
Round 2 (deadline 2nd February)
Team English WO vs x Death Knights
Roflexers WO vs x The horrible snails
Round 3 (deadline 9th February)
Team English 2 vs 0 Roflexers
Death Knights WO vs x The horrible snails

Group C

Matches Maps Frags
Pos Team Pld Won Lost Won Lost For Against Diff Points
1 Rebellion Of Thunder Portugal 3 3 0 4 0 562 117 +445 6
2 team yalla yalla 3 2 1 5 3 477 379 +98 4
3 m00 3 1 2 3 2 337 351 -14 3
4 Blind Against The Machine 3 0 3 0 7 164 693 -529 0

Match List

Team1 Score Team2
Round 1 (deadline 26th January)
Rebellion Of Thunder Portugal 2 vs 0 Blind Against The Machine
m00 1 vs 2 team yalla yalla
Round 2 (deadline 2nd February)
Rebellion Of Thunder Portugal 2 vs 0 team yalla yalla
m00 2 vs 0 Blind Against The Machine
Round 3 (deadline 9th February)
Rebellion Of Thunder Portugal WO vs x m00
team yalla yalla 3 vs 0 Blind Against The Machine

Group D

Matches Maps Frags
Pos Team Pld Won Lost Won Lost For Against Diff Points
1 Oblivion 3 3 0 6 0 415 176 +239 6
2 div99 Mira 3 2 1 4 3 411 412 -1 4
3 Friends 3 1 2 2 4 308 387 -79 2
4 StairMaster6000 3 0 3 1 6 319 478 -159 1

Match List

Team1 Score Team2
Round 1 (deadline 26th January)
Oblivion 2 vs 0 StairMaster6000
div99 Mira 2 vs 0 Friends
Round 2 (deadline 2nd February)
Oblivion 2 vs 0 Friends
div99 Mira 2 vs 1 StairMaster6000
Round 3 (deadline 9th February)
Oblivion 2 vs 0 div99 Mira
Friends 2 vs 0 StairMaster6000
Helcaraxe
3
div99 Mira
0
ROT Portugal
3
Roflexers
1
Team English
WO
team yalla yalla
x
Oblivion
2
Whatever
3
Helcaraxe
3
ROT Portugal
2
Team English
3
Whatever
1
Helcaraxe
Team English
ROT Portugal
3
Whatever
0
NextGen
3
StairMaster6000
0
m00
WO
Horrible Snails
x
Death Knights
x
BATM
WO
Friends
3
Finger Breakers
0
NextGen
0
m00
3
BATM
0
Friends
3
m00
Friends
NextGen
BATM